Kaş&Kirpik Bakım Yağı

Besleyici *  Yoğun Bakım  * Dolgun Görünüm

Kuşkusuz ki kaş ve kirpiklerimiz hem yüz hatlarımıza kimlik kazandıran hem de yüz ifademizi tamamen değiştiren detayların başında geliyor.

 Yapısal olarak kaş ve kirpikler bir hayli narinler ve şekillerini de kolaylıkla kaybedebiliyorlar. Aynı zamanda sonbaharın yenileyici ve kış aylarının zorlu hava şartları derken dökülmeler, seyrelmeler hatta zaman zaman kepeklenmeler bile olabiliyor. Bunu önlemek sizin elinizde! Cilt ve saç bakımı için uygulanan bakım rutininize kaş ve kirpiklerinizi de ekleyerek kısa zamanda onları sağlıklı bir görünüme ulaştırabilirsiniz.

Bakım denildiği zaman akla ilk gelen kozmetik ürünleri olsa da, kaş ve kirpik için durum biraz farklı. Doğal ve özellikle bitkisel yağlar sayesinde hasar gören veya inceliğinden şikâyetçi olduğunuz kaş ve kirpiklerinizi besleyebilirsiniz.

Her gece yatmadan önce mutlaka yüzünüze nemlendirici kreminizi sürün. Çünkü kuruyan cilt aynı zamanda kaşlarda kepeklenme de yapabiliyor.

 Tüyleri güçlendiren, parlaklık katan, aynı zamanda gürleştiren özelliğiyle bu yağlar kaş ve kirpik bakımı için biçilmiş kaftan! 

İçeriği; Argan Yağı, Hint yağı,  Jojoba Yağı, Çörek otu Yağı, Susam Yağı ve Buğday yağını bolca kullandık, Organik Zeytinyağı ve % 100 doğal yağlar alt zeminde temel oluşturarak tüm tüy köklerini besledik. Her derde deva sarımsak özünün kuvvetine kuvvet kattık. .

Kullanımı: Günde bir defa gece yatmadan önce temiz kirpik uçlarına ve kaşlarınıza uygulamanız yeterli olacaktır. Stresten uzak. Kaşlar yay kirpikler ok gibi… 10ml