Güneş Bakım Seti

Sadece Yazın Değil Yıl Boyu İhtiyacınız Güneş Bakım Ürünleri

Güneş sonrası vücut bakım kremi +50 spf   

Güneşlenme esnasında UVA ve UVB ışınlarıyla karşı karşıya kalan cilt yorularak esnekliğini kaybeder. Güneşe uzun süre korumasız olarak maruz kalan ciltte güneş yanıkları, lekeler ve yaşlılık belirtileri gibi birçok tehdit görülebilir. Bu süreçte cilt yoğun nemlendirilmeye ve onarılmaya ihtiyaç duyar. Bir an önce cildin esnekliğini kazandırıp serinletmek, zararlı etkilerin önüne geçeceği gibi kalıcı bir bronzluk sağlar. Güneş sonrası ürünler sayesinde, cilt kaybettiği nemi hızla geri kazanır. Derinlemesine nefes alan ciltte bronzluk hiç olmadığı kadar uzun sürer.

100 ml.

Naturel güneş (bronzlaştırma) yağı     

Bir çok kişi yaz ayları boyunca çikolata rengine sahip olmak ister. Çikolata renkli güzelliğin insana hoş bir görünüm kattığı doğru ama riklerini hesaba katmak gerekir. Güneşin olumsuz etkilerinden korunmak için iyi bir güneş kremi/yağı ile kademeli olarak bronzlaşmak  gerekir. Bitkisel yağlar kullanarak yapmış olduğumuz Argan Güneş Yağı kalıcı ve yoğun bir bronzluk sağlar. İçerğindeki yağların özelliği ile bonzlaşırken aynı zamanda cildinizi de korumuş olacaksınız. Bronz bir ten için bol miktarda kakao yağını, havuç yağını, ceviz yağını; cildinizi korumak ve nemlendirmek için shea butter, zeytinyağı, hint yağı, argan yağı, keten tohumu yağı vb. yağlar ile bitkisel gliserin ve E vitaminini bolca kullandık.

Kullanım şekli: Güneşe çıkmadan önce 15 dakika önce yüzünüze ve tüm vücudunuza uygulayınız.

Güneş koruyucu özelliği yoktur.

100 ml.

Güneş Kremi +50 spf               

Yaz aylarında güneş ışınları ciltte nem kaybına neden olur. Güneşli günlerde extra koruma sağlayan ürünler ile cildi korumak gereklidir. Kolay emilen su bazlı formülü sayesinde, yağlı ve normal ciltlerde tercih edilebilecek maximum güneş koruma sağlayan ürünümüzün doğal kokusu ve pürüzsüz bir yapısı vardır.Yüksek UVA/UVB filtre sistemi ve Ozenize edilmiş yağların ultra etkileri ile zenginleştirilen, yenilenmiş formülüyle güneşin cilt üzerindeki olumsuz etkilerine, güneş lekelerine karşı cildinizde extra koruma sağlar. Cildi nemlendirir. Kademeli olarak bronzlaşmak isteyen ve hassas cilde sahip olanlar; yüksek seviyeli güneş filtreleri ile yoğun güneş yansımalarına karşı ideal koruma sağlayan bu ürünle yaz ayları boyunca gölgede oturmak zorunda kalmayacaksınız.

KULLANIMI: Maksimum koruma için güneşe çıkmadan en az 20 dakika önce, cilde eşit dağılacak şekilde güneş kremini sürün. Gün içerisinde terleme nedeniyle nem kaybı olacağından, Güneş koruyucu kremi sıkça uygulayın.o öğle güneşinden ve uzun süreli güneşlenmekten kaçının.100ml