Bebek Bakım Seti

Bebek

Papatya Özlü bitkisel sabun     

Onun banyo rutinine PAPATYA özüyle keyif katın…

Bebeğinizin cildini, doğal nem dengesini koruyarak temizlemek için Bebek Sabunu’nu güvenle kullanabilirsiniz.
Hassas bebek cildini tahriş etmeden ve kurutmadan temizleyen Bebek Sabunu, aynı zamanda cildin doğal savunma mekanizmasını da güçlendirir; gelişmesine yardımcı olur. İçeriğindeki organik shea butter, organik argan yağı, badem yağı, hint yağı, organik zeytinyağı, organik ayçiçek yağı, susam yağı, kakao yağı, doğal Papatya özütü, cildi bakterilerden arındırırken, aynı zamanda cildi sakinleştirir ve rahatlatır. Böylece diğer sabunlar gibi cildi kurutmaz ve nemi uzun süre muhafaza eder. Saf Shea Yağını kullandığımız bu sabun, çocuk bezi alerjilerinde çok iyi bir sakinleştiricidir.

 

Bebek Bakım Yağı        

Banyodan sonra bebeğinizin kuruyan cildini en iyi şekilde nemlendirmek için tasarlanan bu yağın içeriğindeki  organik zeytinyağı, organik argan yağı, organik ayçiçek yağı, badem yağı, lavanta esansiyel yağı, susam yağı, papatya özütü, jojoba yağları sayesinde bebeğinizin cildi beslenir. Organik yağların etkisiyle bebeğinizin daha huzurlu ve rahat uyumasını sağlar.

Hassas bir cilde sahip bebeğinizi nem kaybından korumak ve cilt kuruluğunu önlemek için bebek yağını bebeğinizin vücuduna rahatlatıcı bir masaj yaparak sürebilirsiniz.

 Özellikle banyodan sonra karın ve sırt bölgesine yapılan masaj, uyumakta zorlanan bebeğinizi rahatlatır, bebeğiniz ile aranızdaki duygusal bağı daha da kuvvetlendirir.

 Kullanımı;

 Avucunuzun içinde ısıttığınız Bebek Yağı’nı nazikçe masaj yaparak bebeğinizin ıslak veya nemli vücuduna uygulayın.

 Doğumdan itibaren her gün kullanıma uygundur.

100 ml.

BEBEK ŞAMPUAN

Papatya ve organik zeytinyağı özlü, temel yağlar ile  geliştirilen bu yumuşak ürünümüz, temizleyici özelliğinin yanı sıra, cildi  besler ve canlılık katar. Papatya yağı özellikle bebek ve bebek teninde hassas narin vücutların her gün güvenle kullanabileceği  harika bir üründür. Kullanmadan önce çalkalayınız.250 ml